Kurumsal

Hakkımızda


“Nurel Tekstil” olarak yarım yüzyıl önce eşarp ve şal üretimi ile başladığımız yolculuğumuzda, müşterilerimizin güveni ve kazandığımız tecrübe ile bayan ve erkek giyim için kumaş üretiminin yanında bayan iç çamaşırı ve dış giyim için dantel üretimi gerçekleştirmekteyiz. Bunu yaparken kendi büküm tesislerimizi yeni nesil boyahanemizi ve baskı fabrikalarımızı kullanmaktayız. “Pırıl Dış Ticaret” ve “Sunway –Bursa Serbest Bölgesi” olarak yirminin üzerindeki ülkelere ithalat ve ihracat hizmetlerini yürütmekteyiz. İhracat pazarlarımız arasında Orta Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Kuzey Afrika yer almaktadır.

Geçtiğimiz 10 yılda faaliyetini çok başarılı bir şekilde sürdürmüş Nurel Tekstil, bu on yıllık süreçte grup şirketleri ile kayda değer bir büyüme ve çok olumlu gelişmeler göstermiştir.

Nurel Tekstil, mükemmelliğe ve yüksek düzeyde etkinliğe ulaşmak olarak nitelendirilebilecek hedefini yansıtan gelişimini, tüm faaliyet alanlarında performans ve müşterilere yönelik kalitenin en yüksek derecesini, yüksek değerler yaratarak sürdürür.

Nurel Tekstil; 50 yılı aşkın süredir Türkiye ve dünyada güçlü bir pozisyonda, özellikle Bursa ve İstanbul’da, değişik alanlarda faaliyet gösteren bir firmadır. Sürdürmekte olduğumuz faaliyetler arasında tekstil, medikal tekstil, ithalat ve ihracat ve finansman hizmetleri yer alır.